İzmir Ortopedi

altan senol

İzmir Ortopedi 1970 yılında Altan Şenol tarafindan iki çalışanla küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Tıbbi korse, ortez ve cihaz üreterek faaliyetlerini sürdüren firma, 1984 yılında seri imalata başlamış, korse, ortez ve tıbbi cihaz yanısıra, tekerlekli sandalyeler ve yürümeye yardımcı destekler de üretmeye başlamıştır.

Her sene ürettigi ürün sayısını arttıran şirket 2023 yılı itibarıyla  Altex, Erüs, İzor gibi tescilli markalar ile eskiden ithal edilen iki yüz kalemden fazla ürünü üretmektedir. İzmir Ortopedi Türkiye’deki ilk ortopedik malzeme üreticilerinden biri olarak sektör standartlarının da belirleyicisidir.

izmir ortopedi

Bu sorumluluğun bilinciyle hareket eden İzmir Ortopedi, standartlarını belgeleyerek, çalışanı, bayii ve tedarikçisi ile dünya liginin iyi bir oyuncusu olmak için günden güne çabasını arttırmakta,  müşteri taleplerinin ve pazarın araştırılması ile başlayan ve tasarım, üretim ve satış sonrasi servise kadar uzanan tüm ilgili süreç ve alt süreçleri disipline eden bir yönetim sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Scroll to Top