İZMİR ORTOPEDİ 38 yıldır yüksek kalitede,tedavi edici ve kullanım kolaylığı sunan ortopedik destekler üretmektedir.

   
 
 

2006 yılında Yazıbaşı-Torbalı'daki yeni üretim üssü Türkiye'nin en büyük ve modern tessisleri arasındadır. Ürünlerimizin temel amacı ağrıyı azaltmak ve insanların yaşam kalitelerini yükseltmektir.

Tüm çalışanlarımızla her gün yeniden hastaların ağrısız, kendi kendine yetebilen aktiv bir yaşam sürmelerinin sorumluluğunu üstleniyoruz. Bu yüzden sadece ürünlerimizde en iyi kaliteli hammadeleri kullanıyor aynı zamanda ürünlerimizin fonksiyonelliğini ve kullanım rahatlığını da sürekli geliştiriyoruz.

 
 

Biz müşterilerimizi gelecekte de yeni fikirlerle ve mükemmel ürünlerle şaşırtmak istiyoruz. Bu sebepten ürünlerimizin iyileştirilmesi aşamasında sürekli bizimle birlikte hareket eden güçlü ve güvenilir tedarikçilerle çalışıyoruz. Yeni teknolojilerin kullanımı,innovatif fikirler ve sıkı maliyet kontrolleri ile birlikte barşarmanın yolunu açıyoruz.Bu ekip çalışması yüksek ürün kalitesi,maliyet,zaman ve kaliteli servis gibi zincir halkalarını optimize etmeyi sağlıyor.

Hedefimiz üretimde kullandığımız malzemelerin tamamını insan sağlığına ve çevreye duyarlı Öko-Teks belgeli, İSO 9000 gibi Kalite Yönetim Sertifikasına sahip dünya ölçeğinde konusunda en ileri firmalardan temin etmek.